içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

EDA AÇILDI SAÇILDI

Normalleşme adımlarının atılmasıyla soluğu Çeşme'de alan sosyetik güzel Eda Taşpınar, tatilinden kesitleri paylaşmayı sürdürüyor. Taşpınar son olarak, duş altındaki pozunu, "Sıcak yaz rüyası" notuyla paylaştı

EDA AÇILDI SAÇILDI

BURSADA HABER 16

HABER/BURSA HALKTV.

Her yıl Yunanistan'ın Mikonos Adası'nda tatil yapan sosyetik güzel Eda Taşpınar, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sebebiyle bu planına geçici bir süre ara verdi. Normalleşme adımlarının atılmasıyla soluğu Çeşme Alaçatı'da alan Taşpınar, tatilinden kesitleri sık sık paylaşıyor.

Çeşme'de geceliği 3 bin TL'den başlayan bir otelde konaklayan, Taşpınar bu fotoğrafına, " Sıcak yaz rüyası" notunu düştü. Sosyetik güzel, bu karesini ise, "Hayat bir partidir buna göye giyin" mesajıyla paylaştı.

ÇATIDA GÜNEŞLENDİ

Bronz teniyle tanınan Eda Taşpınar, karantina döneminde İstanbul'daki evinin çatısında güneşlendiği anları yayınlamıştı.

40 yaşındaki Taşpınar, sosyal medya hesabından paylaştığı iddialı pozlarıyla hakkında, "Ben istediğimi koyuyorum. Beğenen beğeniyor, beğenmeyen beğenmiyor açıkçası. Ben yorumlara kapalıyım. Bu benim hayatım, o yorumların içinde yaşayamam. İyi ya da kötü hiçbir yorumu görmüyorum ve kabul etmiyorum." demişti.

en bursa

 

Tarih: 27-07-2020

FACEBOOK YORUM
Yorum