içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Fas'lı Güzel Türkiye'ye Yerleşti

Fas’lı güzel İmane Errais ülkesinde Miss Arab World finalistleri arasına girmeyi başarınca başta Amerika olmak üzere birçok Avrupa ülkesinden aldığı teklifleri bir kenara itti.

Fas'lı Güzel Türkiye'ye Yerleşti

BURSADA HABER 16

İSTANBUL - Hayatında eğitimini ilk sıraya koyan İmane Erraisİstanbul Aydın Üniversitesi'nde moda tasarım okumak için Türkiye’ye yerleşti.

Türkiye’de okuluna devam ederken modellik işlerine de devam eden İmane Errais, ekol oyunculuk kurslarında Baran Karahan’dan aldığı oyunculuk derslerine de devam ediyor.21 yaşındaki İmane Errais, yaşına rağmen ülkesinde birçok reklam filmi ve podyum tecrübesiyle de önemli bir şöhreti yakaladı.

Okul eğitimini ve işlerini en güzel şekilde yürütebileceği ülke olarak Türkiye’yi gördüğünü söyleyen İmane Errais “Eğitim benim adıma çok önemli tabii ki yaşım genç olmasına rağmen iş hayatımda geleceğim için önemli yer teşkil ediyor. Türkiye’de hem eğitimimi hem de iş anlamında gelişimimi sürdürebilirim, buradan dünyaya açılmak benim için daha kolay” dedi.

Fransızca, İngilizce, Arapça,Türkçe ve İtalyanca dillerini konuşabilen İmane Errais, eğitimi, bilgi ve becerileriyle yolunda istikrarla ilerleyeceği vurgusunu da yaptı.

 

Tarih: 07-04-2021

FACEBOOK YORUM
Yorum