içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Özlüce'de Ertekin ve Tam'ın yoğun mesaisi

Bursaspor’da İsmail Ertekin ve Tahsin Tam bugünden itibaren Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ndeki çalışmalarına resmi olarak başlayacak. Ertekin ve Tam’ın önünde çözüm bekleyen fazla sayıda dosya bulunuyor.

Özlüce'de Ertekin ve Tam'ın yoğun mesaisi

BURSADA HABER 16

 

Bursaspor’da bu hafta önemli gelişmelere gebe.

YENİ YAPILANMA ŞABLONU

Yeşil Beyazlı kulüpte geçtiğimiz hafta sportif direktör İsmail Ertekin ve teknik direktör Tahsin Tam’la imzalanan sözleşmelerin ardından deneyimli ikili bugünden itibaren resmi olarak çalışmalarına başlayacak. İsmail Ertekin’in önünde çözüm bekleyen fazla sayıda dosya var. Basın toplantısında dile getirdiği gibi Ertekin öncelikle kulüpteki yeni yapılanmanın şablonunu oluşturacak ve başkan Ömer Furkan Banaz ile yönetime yapılması gerekenlerle ilgili taleplerini iletecek. Ertekin ayrıca sözleşmeleri devam eden tecrübeli oyuncuların durumlarını da karara bağlamak için yüz yüze görüşmeleri gerçekleştirecek.

KADROYU ŞEKİLLENDİRECEK

Teknik direktör Tahsin Tam ve ekibinin önünde de önemli sayıda konu başlığı bulunuyor. Tam bu hafta kurmaylarıyla kamp programının şeklini belirleyecek. Kampa katılacak oyuncular, altyapıdan A Takıma çıkacak genç isimler bu hafta karara bağlanacak. İlk etap çalışmalarını Bursa’da yapacak Yeşil Beyazlılar’da ikinci etap için düşünülen kamp merkezleri için de araştırmalar yoğunlaştırıldı. Tahsin Tam şehir dışındaki kampı özellikle oynanacak hazırlık maçları için düşünüyor. Bu nedenle Tahsin Tam kararını kamp bölgelerindeki takımların durumuna göre verecek. Ertekin ve Tam yapılan çalışmalarla ilgili önümüzdeki günlerde basın mensuplarıyla bir araya gelmeyi planlıyor. 

 
 
 

Yorum Ekle

Tarih: 20-06-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum